Foci vb időpontok, menetrend 2018

By | 2018-06-05

Foci vb időpontok, menetrend 2018

A CSOPORTKÖR NAPI BONTÁSA 
JÚNIUS 14., CSÜTÖRTÖK
17.00 A Oroszország–Szaúd-Arábia Moszkva (Luzsnyiki)
JÚNIUS 15., PÉNTEK
14.00 A Egyiptom–Uruguay  Jekatyerinburg
17.00 B Marokkó–Irán  Szentpétervár
20.00 B Portugália–Spanyolország  Szocsi
JÚNIUS 16., SZOMBAT
12.00 C Franciaország–Ausztrália  Kazany
15.00 D Argentína–Izland  Moszkva (Szpartak)
18.00 C Peru–Dánia  Szaranszk
21.00 D Horvátország–Nigéria  Kalinyingrád
JÚNIUS 17., VASÁRNAP
14.00 E Costa Rica–Szerbia  Szamara
17.00 F Németország–Mexikó  Moszkva (Luzsnyiki)
20.00 E Brazília–Svájc  Rosztov-na-Donu
JÚNIUS 18., HÉTFŐ
14.00 F Svédország–Dél-Korea  Nyizsnyij Novgorod
17.00 G Belgium–Panama  Szocsi
20.00 G Tunézia–Anglia  Volgográd
JÚNIUS 19., KEDD
14.00 H Kolumbia–Japán  Szaranszk
17.00 H Lengyelország–Szenegál  Moszkva (Szpartak)
20.00 A Oroszország–Egyiptom  Szentpétervár
JÚNIUS 20., SZERDA
14.00 B Portugália–Marokkó  Moszkva (Luzsnyiki)
17.00 A Uruguay–Szaúd-Arábia Rosztov-na-Donu
20.00 B Irán–Spanyolország  Kazany
JÚNIUS 21., CSÜTÖRTÖK
14.00 C Dánia–Ausztrália  Szamara
17.00 C Franciaország–Peru  Jekatyerinburg
20.00 D Argentína–Horvátország  Nyizsnyij Novgorod
JÚNIUS 22., PÉNTEK
14.00 E Brazília–Costa Rica  Szentpétervár
17.00 D Nigéria–Izland  Volgográd
20.00 E Szerbia–Svájc  Kalinyingrád
JÚNIUS 23., SZOMBAT
14.00 G Belgium–Tunézia  Moszkva (Szpartak)
17.00 F Dél-Korea–Mexikó  Rosztov-na-Donu
20.00 F Németország–Svédország  Szocsi
JÚNIUS 24., VASÁRNAP
14.00 G Anglia–Panama  Nyizsnyij Novgorod
17.00 H Japán–Szenegál  Jekatyerinburg
20.00 H Lengyelország–Kolumbia  Kazany
JÚNIUS 25., HÉTFŐ
16.00 A Uruguay–Oroszország  Szamara
16.00 A Szaúd-Arábia–Egyiptom  Volgográd
20.00 B Irán–Portugália  Szaranszk
20.00 B Spanyolország–Marokkó  Kalinyingrád
JÚNIUS 26., KEDD
16.00 C Dánia–Franciaország  Moszkva (Luzsnyiki)
16.00 C Ausztrália–Peru  Szocsi
20.00 D Nigéria–Argentína  Szentpétervár
20.00 D Izland–Horvátország  Rosztov-na-Donu
JÚNIUS 27., SZERDA
16.00 F Dél-Korea–Németország  Kazany
16.00 F Mexikó–Svédország  Jekatyerinburg
20.00 E Szerbia–Brazília  Moszkva (Szpartak)
20.00 E Svájc–Costa Rica  Nyizsnyij Novgorod
JÚNIUS 28., CSÜTÖRTÖK
16.00 H Japán–Lengyelország  Volgográd
16.00 H Szenegál–Kolumbia  Szamara
20.00 G Anglia–Belgium  Kalinyingrád
20.00 G Panama–Tunézia  Szaranszk
AZ EGYENES KIESÉSES SZAKASZ 
NYOLCADDÖNTŐ
Június 30., 16.00
Kazany, Kazany Aréna
C1–D2 (50. mérk.) x–x
Június 30., 20.00
Szocsi, Fist Olimpiai Stadion
A1–B2 (49. mérk.) x–x
Július 1., 16.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
B1–A2 (51. mérk.) x–x
Július 1., 20.00
Nyizsnyij Novgorod, Nyizsnyij Novgorod Stadion
D1–C2 (52. mérk.) x–x
Július 2., 16.00
Szamara, Kozmosz Aréna
E1–F2 (53. mérk.) x–x
Július 2., 20.00
Rosztov-na-Donu, Rosztov Aréna
G1–H2 (54. mérk.) x–x
Július 3., 16.00
Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion
F1–E2 (55. mérk.) x–x
Július 3., 20.00
Moszkva, Szpartak Stadion
H1–G2 (56. mérk.) x–x
NEGYEDDÖNTŐ
Július 6., 16.00
Nyizsnyij Novgorod, Nyizsnyij Novgorod Stadion
A1/B2–C1/D2 (57. mérk.) x–x
Július 6., 20.00
Kazany, Kazany Aréna
E1/F2–G1/H2 (58. mérk.) x–x
Július 7., 16.00
Szamara, Kozmosz Aréna
F1/E2–H1/G2 (60. mérk.) x–x
Július 7., 20.00
Szocsi, Fist Olimpiai Stadion
B1/A2–D1/C2 (59. mérk.) x–x
ELŐDÖNTŐ
Július 10., 20.00
Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion
az 57. m. győztese–az 58. m. győztese x–x
Július 11., 20.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
az 59. m. győztese–a 60. m. győztese x–x
A 3. HELYÉRT
Július 14., 16.00
Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion
az elődöntő vesztesei x–x
DÖNTŐ
Július 15., 17.00
Moszkva, Luzsnyiki Stadion
az elődöntő győztesei x–x
A CSOPORTKÖR MENETRENDJE CSOPORTOK SZERINT
A-CSOPORT
Oroszország (A1)
Szaúd-Arábia (A2)
Egyiptom (A3)
Uruguay (A4)
Június 14., 17.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Oroszország (A1)Szaúd-Arábia (A2) x–x
Június 15., 14.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Egyiptom (A3)Uruguay (A4) x–x
Június 19., 20.00
Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
Oroszország (A1)Egyiptom (A3) x–x
Június 20., 17.00
Rosztov
Rosztov Arena
Uruguay (A4)Szaúd-Arábia (A2) x–x
Június 25., 16.00
Szamara
Koszmosz Arena
Uruguay (A4)Oroszország (A1) x–x
Június 25., 16:00
Volgográd
Volgográd Arena
Szaúd-Arábia (A2)Egyiptom (A3) x–x
  
B-CSOPORT
Portugália (B1)
Spanyolország (B2)
Marokkó (B3)
Irán (B4)
Június 15., 17.00
Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
Marokkó (B3)Irán (B4) x–x
Június 15., 20.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Portugália (B1)Spanyolország (B2) x–x
Június 20., 14.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Portugália (B1)Marokkó (B3) x–x
Június 20., 20.00
Kazany
Kazany Arena
Irán (B4)Spanyolország (B2) x–x
Június 25., 20.00
Szaranszk
Mordovija Arena
Irán (B4)Portugália (B1) x–x
Június 25., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Spanyolország (B2)Marokkó (B3) x–x
  
C-CSOPORT
Franciaország (C1)
Ausztrália (C2)
Peru (C3)
Dánia (C4)
Június 16., 12.00
Kazany
Kazany Arena
Franciaország (C1)Ausztrália (C2) x–x
Június 16., 18.00
Szaranszk
Mordovija Arena
Peru (C3)Dánia (C4) x–x
Június 21., 14.00
Szamara
Koszmosz Arena
Dánia (C4)Ausztrália (C2) x–x
Június 21., 17.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Franciaország (C1)Peru (C3) x–x
Június 26., 16.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Dánia (C4)Franciaország (C1) x–x
Június 26., 16.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Ausztrália (C2)Peru (C3) x–x
  
D-CSOPORT
Argentína (D1)
Izland (D2)
Horvátország (D3)
Nigéria (D4)
Június 16., 15.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Argentína (D1)Izland (D2) x–x
Június 16., 21.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Horvátország (D3)Nigéria (D4) x–x
Június 21., 20.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Argentína (D1)Horvátország (D3) x–x
Június 22., 17.00
Volgográd
Volgográd Arena
Nigéria (D4)Izland (D2) x–x
Június 26., 20.00
Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
Nigéria (D4)Argentína (D1) x–x
Június 26., 20.00
Rosztov
Rosztov Arena
Izland (D2)Horvátország (D3) x–x
  
E-CSOPORT
Brazília (E1)
Svájc (E2)
Costa Rica (E3)
Szerbia (E4)
Június 17., 14.00
Szamara
Koszmosz Arena
Costa Rica (E3)Szerbia (E4) x–x
Június 17., 20.00
Rosztov
Rosztov Arena
Brazília (E1)Svájc (E2) x–x
Június 22., 14.00
Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
Brazília (E1)Costa Rica (E3) x–x
Június 22., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Szerbia (E4)Svájc (E2) x–x
Június 27., 20.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Szerbia (E4)Brazília (E1) x–x
Június 27., 20.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Svájc (E2)Costa Rica (E3) x–x
  
F-CSOPORT
Németország (F1)
Mexikó (F2)
Svédország (F3)
Dél-Korea (F4)
Június 17., 17.00
Moszkva
Luzsnyiki Stadion
Németország (F1)Mexikó (F2) x–x
Június 18., 14.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Svédország (F3)Dél-Korea (F4) x–x
Június 23., 17.00
Rosztov
Rosztov Arena
Dél-Korea (F4)Mexikó (F2) x–x
Június 23., 20.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Németország (F1)Svédország (F3) x–x
Június 27., 16.00
Kazany
Kazany Arena
Dél-Korea (F4)Németország (F1) x–x
Június 27., 16.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Mexikó (F2)Svédország (F3) x–x
  
G-CSOPORT
Belgium (G1)
Panama (G2)
Tunézia (G3)
Anglia (G4)
Június 18., 17.00
Szocsi
Fist Olimpiai Stadion
Belgium (G1)Panama (G2) x–x
Június 18., 20.00
Volgográd
Volgográd Arena
Tunézia (G3)Anglia (G4) x–x
Június 23., 14.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Belgium (G1)Tunézia (G3) x–x
Június 24., 14.00
Nyizsnyij Novgorod
Nyizsnyij Novgorod Stadion
Anglia (G4)Panama (G2) x–x
Június 28., 20.00
Kalinyingrád
Kalinyingrád Stadion
Anglia (G4)Belgium (G1) x–x
Június 28., 20.00
Szaranszk
Mordovija Arena
Panama (G2)Tunézia (G3) x–x
  
H-CSOPORT
Lengyelország (H1)
Szenegál (H2)
Kolumbia (H3)
Japán (H4)
Június 19., 14.00
Szaranszk
Mordovija Arena
Kolumbia (H3)Japán (H4) x–x
Június 19., 17.00
Moszkva
Szpartak Stadion
Lengyelország (H1)Szenegál (H2) x–x
Június 24., 17.00
Jekatyerinburg
Központi Stadion
Japán (H4)Szenegál (H2) x–x
Június 24., 20.00
Kazany
Kazany Arena
Lengyelország (H1)Kolumbia (H3) x–x
Június 28., 16.00
Volgográd
Volgográd Arena
Japán (H4)Lengyelország (H1) x–x
Június 28., 16.00
Szamara
Koszmosz Arena
Szenegál (H2)Kolumbia (H3) x–x

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

4 × 1 =